KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086552
nr 1508 6552
Oidentifierad konstnär. Signerad, Nattliv. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:06:50
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr